Kedim Çok Mutsuz

byzzdly

1,5 yaşında kısır erkek kedim 1 haftadır çok keyifsiz. Yemek biz elimizle yedirmedikçe yemiyor, su da aynı şekilde şırıngayla içiriyoruz. Eskiden oynadığı oyunlara artık ilgi göstermiyor. Veterinere götürdük gastrit şüphesi ile serum almaya başladı 3 gün oldu bir değişiklik yok. Röntgen ve kan tahlili temiz çıktı. Ne olabilir aklım almıyor artık nesi var bu kedinin

3 CEVAP

Kedinizin sağlığıyla ilgili bir sorunu yoksa eğer acaba depresyona girmiş olabilir mi? Mekan değişikliği falan yaşadı mı? Yada onu rahatsız olduğunu düşündüğünüz koşullar var mı evde? Aklıma sadece bunlar geldi veteriner ne dedi peki

byzzdly

Stres yaşamış olabilir eve bir kaç saatliğine yavru bir kedi gelmişti fakat kedi gittikten 4 5 gün sonra belirtileri başladı. Veterinere depresyonda olabilir mi dedik. Öyle olması için kum kabının dışına yapmalı, agresif olmalı vs depresyon değil dedi. Ama hepsinde illa aynı belirtiler olması gerektiğini sanmıyorum.

Ya biz insanlar bile depresyona girdiğimizde hepimiz aynı şeyleri yapmıyoruz demi? Herkesin yapısı farklı. Bence bu hayvanlar içinde geçerli. Bence bu durumu düzelmezse imkanınız varsa başka bir yere danışın.