Kilo Sebebi

Merhaba 5 aylik bi kedim var smokin cinsi aşırı yemek yiyor vermedigim zaman tırmalıyor ısırıyor sabahları kuru mama veriyorum doymuyor sürekli yemek istiyor nasil önüne gecebilirim hangi mamayi tavsiye edersiniz tüy dokumude cok oluyor.

4 CEVAP

Anonymus944867

veterinere gidin.

Firuzecik

Besleyici ve doyurucu bir mama olmalı. İceriği iyi ve gerçek et içeren mamaları zaten burada sürekli söylüyorlar bütçeniz uygunsa onlardan birini küçük boy olarak deneyin.

Mesela nd uygun olabilir mi ?her mamayida yemiyor sadece balıklı olan mamaları yiyor

Mustafanacar

Nd iyi