Mama Değişimi Cevaplarsanız Sevinirim

yelizsenol

Selam arkadaşlar daha önce de mysticle alakalı bilg almak için yazmıştım, deneme amaçlı numune sipariş ettim kedm ishal oldu maalesef.. Ama sorum şu; şimdi veterinerimin de önerisiyle matisse siparş ettim ama onun gelmesi 2-3 günü bulacak, o arada mystic vermek istemiyorum. Elimde az bi miktar eski mamasından kalmıştı. Yeni maması gelene kadar ondan versem bu sefer yine aşamalı mı geçmem gerekir??Yoksa alışkın olduğu bi mama olduğu için direkt koysam bi problem yaşar mıyım?

5 CEVAP

Mustafanacar

Matisse yerine Brit Care alın. Veterinerlerin Önerdiği mamaları kullanmayın kullandırtmayın.

yelizsenol

???

Tengu

Matisse yerine 10-20 lira daha koyup nd alsaydınız keşke matissenin içeriği güzel değil
Aşamalı geçmek için eski maması kalsın 2-3 günlüğüne yaş mamayla idare edin derim ben

Mapple2

Soruyla alakasız ama Mama haricinde Dostumuza Ev yapımı mama veriyor musunuz ¿

mishapamuk

Selam,

Hemen vazgeçmeseydin keşke mamadan. mama değişimleri her zaman olmasa da çoğu zaman ishale sebebiyet verebiliyor. Şimdi tekrardan mama değişimi yaparak işi daha da zorlaştırabilirsin. Yeni mama gelene kadar mystic ile devam et derim ben. Yeni mama geldiğinde 8 10 gün bir süre içerisinde yeni mamaya geçiş yapabilirsin. Bu dönemde de prebiyotik ile destekleyebilirsin.