10 Kg N&D Mama Ücretsiz

sshiva

instagramda reklam olarak karşıma çıktı incelemek için baktığımda n&d nin 10 kg yetişkin kedi mamalarının ücretsiz olduğunu gördüm. sepeti onayladığınızda 5 tl kargo ücreti var. 10 kg n&d kedi mamasını 5 tl ye alıyorsunuz. Güvenilir mi bilemiyorum. Ama denemeden bilinmez.Belki gelir belki gelmez ama ya gelirse? Düşünsenize 5 tl ye 10 kg mama.

27 CEVAP

ZehraBulutt

Sakın güvenmeyin, kart bilgilerinizi falan çalarlar. Bedava 10 kilo nd mi olur durduk yerde, çekiliş falan olsa neyse.

Zeynepulku

Belki sadece posetini satıyorlardır?

Mehmetkr

10kg taş bile 5 TL'den fazla eder bu tarz şeylere inanmayın. İlla deniycem diyorsanız ön ödemeli bir karta para yükleyip satın alın. Büyük ihtimalle ya ürün bitmiştir ya da sitede bir sorun vardır.

sshiva

suledoruk mama gelirse eğer yorumlarınızı bekliyoruuzz

Mehmetkr

Tarihi geçse bile bu fiyata satılmaz 0 TL yazıyor büyük ihtimalle sitede sorun var

Firuzecik

Siteyi inceledim adres ingiltere gösteriyor :)) aman diyim hicbir bilginizi girmeyin siparis vermeyin

Verdatrtp

10 kg N&D mama nasıl ücretsiz oluyor anlamadım bence tamamen dolandırıcılık isterseniz sipariş edin deneyin ama orjinal mama gelmeyecektir diye düşünüyorum

Verdatrtp

Böyle bir site daha önce duymadım ayrıca N&D mama kullanıyorum bunun paketi farklı çakma gibi geldi bana yine de siz bilirsiniz

BurcuAlexx

Keşke, yani olursa tabi çok güzel olur ama. Pek güvenilir gelmedi bana, çünkü kim kime 5 liraya 10 kilo mama verecek ki, hele de nd. Yani inşallah, doğrudur ama açıkçası hiç güvenilir gelmedi. Tabi denemek lazım belki. Yani dolandırıcı da olabilirler, bence çok güvenmeyin.

Alperen07

Az önce haberlerde okudum bi amca internetten ceviz sipariş etmiş taş ve çürümüş kestane göndermişler o işe dönmesin bu bedava mama ʘ‿ʘ

sshiva

https://www.uygun********.com.tr/nd-hindi-kilciksiz-bugday-yulaf-ve-nar-recete-10-kg-yetiskin-kedi-mamasi

sshiva

https://www.uygun********.com.tr/nd-netered-kuzu-kilciksiz-bugray-yulaf-ve-yaban-mersini-recete-li-yetiskin-10-kg-kedi-mamasi-dry-cat-food

Alperen07

Denemek lazım tabi beş lira bişey kaybettirmez ama sepeti onaylayamadım bide aklıma tarihi geçmiş olabilir mi sorusu geldi

Mehmetkr

@Verdartp orijinal mama gelmese ne olur 5 TL'ye en dandik mamanın bile 15 kgsini alamazsın. Normal kartınızı kullanmayın on ödemeli kullanın ne olur nolmaz.

Mehmetkr

10kgsu 5 TL'den ucuz alan birşey var mı diye düşündüm ama aklıma hiç yiyecek gelmedi buğdayın bile 10 kgsu 5 TL'den fazla. Deneyin isterseniz kaybedeceğiniz tek şey 5 TL