Kedime İğne Tedavisi

cerenruya

Kedimde günlerdir geçmeyen bi kusma vardı. Gastrit teşhisi kondu. Ne yaparsak yapalım kusmanın önüne geçemedik. Son çare kortizon+antibiyotik tedavisine başladık. Çok şükür kusma olmuyor, iştahı da açıldı. Tek sorun çok uyuması. Sizce bir sorun yaratır mı? Kortizon hakkında korkuttular beni, düşük doz alıyor zaten. 5 günlük bi tedavi.

3 CEVAP

Gamsem

Bende rahatsızlık için 8 gün kortizon kullandık hap olarak çok şükür bir sorun görmedik yaşamadık:) tedavi için gerekliyse kullanmak gerekir

Leylaaamiy

4 gün kortizon kullandık kedimde diş eti iltihabı için 1 hafta boyunca 24 saat uyudu. Normal olduğunu söylediler...

cerenruya

Çok teşekkür ederim. Gastriti ağır atlattigi için başladık. Sizlere de danışmak istedim. İçimi ferahlattınız😇