Kedimi Bırakamıyorum

sugartgecat

kedim bana cok baglı sürekli beraberiz ama onu bırakıp ne ders calısabiliyorum ne uyuyabiliyorum odama gecice aklıma geliyo üzülüyorum bazen kapımda mav mav diye bagırıyo onu bıraktıgım icin üzülüyo mudur bu arada tek kalmıyo hic hep annemle babamla biraz kafayı yedim ben asırı sevgiden sacma sorum icin özür dilerim :(

9 CEVAP

Cansupakize

Bende yaşıyorum bazen aynı durumu çok sevgiden oluyor , bazen depresyona girer mi diye düşündüğümde oluyor 🌺

Busebakis

Ben de aynı durumdayım defter açayım gelir hemen üstüne oturur bilgisayarı açınca klavyeye yatar yavaş yavaş elimle severek ittiriyorum bilgisayarın arkası yığınla ders notunun arasında kutu gibi bı yer oldu orası öyle olunca hoşuna gitti şimdi orda uyuyo ben çalışırken yanınızda oyalanacagi bir şeyler ayarlayabilirsiniz belki hem içiniz rahat eder hem de ikiniz de mutlu olursunuz

ecrinnurAslan

bende kedimi hiç bırakamıyordum evimdeyken (merak etmeyin onu sokağa atmadım sahiplendirdim) ve ben ondan bir gün ayrılacağımı biliyordum ben tüm kedilerimden ayrı kaldım her defasında ćok üzüldüm hele birde Maya... Onu gerçekten çok özlüyorum onun yeri bir başkaydı tüm kedilerim arasında bende Maya benleyken onu elimden bırakmazdım canlı derse girdiğimde bile boynuma gelip sarılırdı onu çok severdim yatağımda hep yatıp uyurdu oyun oynadıģı zaman 9 yaşındaki kardeşim sürekli korkardı "Abla al şu kediyi al!" diye bağırıp dururdu

Bikedi

Biz de oyleyiz. Bilgisayarda isim varsa kesinlikle bilgisayarin yaninda yatar. Canli derslere de beraber katiliriz. Siz ders calisiyorken ona da bir mesgale bulun. Top vs oynasin. Masaniza bi sepet gibi bisey koyun icine pelus oyuncak koyun. Siz calisirken icine girer oynar uyur sonra orda. Yavruyken biraz daha yaramaz oluyorlar ama buyudukce size ayak uyduruyorlar sakinlesiyorlar merak etmeyin

Bikedi

Biz de oyleyiz. Bilgisayarda isim varsa kesinlikle bilgisayarin yaninda yatar. Canli derslere de beraber katiliriz. Siz ders calisiyorken ona da bir mesgale bulun. Top vs oynasin. Masaniza bi sepet gibi bisey koyun icine pelus oyuncak koyun. Siz calisirken icine girer oynar uyur sonra orda. Yavruyken biraz daha yaramaz oluyorlar ama buyudukce size ayak uyduruyorlar sakinlesiyorlar merak etmeyin

Onu bırakamamanız çok doğal. Ama ders çalışırken kapınızı kapatmak yerine biraz aralık bırakıp özgürce istediği insanın yanına gitmesine izin verirseniz sizin için de onun için de daha iyi olucaktır. Size bağlı olması mükemmel bir şey ama siz olmadan da kalabilmeyi biraz öğrenmeli.

sugartgecat

uyku falan önemli degil ama ders calısamıyo olmam sıkıntı biraz mahvoluyorum bırakınca insanlar barınaga sokaga nasıl bırakabiliyo gercekten aklım almıyo ya

sugartgecat

kapıyı acık bırakınca cok ses geliyo odama babam da ögretmen hem o canlı ders veriyo hem benim hocam veriyo yani cok karısıyo her sey:(

ahsenyildiz

çok güzel aslında daha önce çok evcil kedi gördüm hiç biri bu kadar sahiplerine yakın değildi