Kuru Mama Sitesj

Salihaylmz

Evin e mama sitesinden daha öce alışveriş yapanınız var mı acaba?

12 CEVAP

zibityus

ben

zibityus

1 kere sipariş verdim siparişim sorunsuz geldi ama internette sahte mama satışı olabiliyormuş o konuda ne kadar güvenilir bilmiyorum. markanızın distribütörü ile çalışmıyorlarsa oradan almayın bence.

kaanpolat

Ben hep P E T Z Z S H O P tan alıyorum İstanbul içi 12 den önceki siperişleri aynı gün getiriyorlar

Mustafanacar

Nd kaç TL o sitede

kaanpolat

Nd firmasıyla instagram konuşmam

Ben başlıca birkaç tanesini söyleyeyim, sizin aldığınız sormak istediğiniz var ise sorabilirsiniz kontrol ederim. Ko laymama, m arkamama, p etlebi, p etimce, **********, p etburada, ********, p etiste, evin emama, am azon, pe tzzshop

Salihaylmz

Yani güvenilir mi tavsiye eder misiniz mama alacağım da

Salihaylmz

Orjinal olup olmadığını anlayamam yani. Nd kitten alacaktim ama simdi icime suphe düştü baya da uygundu fiyatı da neyse artik almayayım o zaman

Salihaylmz

Pett zhopu da duydum ama indirimi yok şu siralar ords pek. Nd mamayi denemek icin alacaktım neyse artik

kaanpolat

Nd nin direk çalıştığı pet shop lar bunlarmış

ahsenyildiz

hayır kedim için ND mama kullanıyorum

Zeynepulku

Nd en uygun p e t z z s h o p 'ta okuyor genelde.

Salihaylmz

Çok tesekkur ederim ☺