Bu Kumu Kullanan Var Mi ?

Artık bentonit kumdan gına geldi bu kumu kullanan seven var mi ben denemeyi düşünüyorum çünkü bentonit hem tozuyor hem etrafa dağılıyor hemde kedilere zararlı yani insanımıza yetti :D

8 CEVAP

Ben kullanıyorum, oldukça memnunum. Topaklanması iyi, uzun süre gidiyor, bentonit gibi toz da yapmıyor. Fakat tavsiyem kum kabına dökmeden önce paketin ağzını açıp balkonda vs. havalandırmanız. İlk açıldığında yoğun kokuyor. Pelet gibi deüil kullanımı, çişi görünce tozlaşmıyor topaklanıyor. Tuvalete atılabiliyor topaklanınca. Yani kullanımı rahat ve eve koku yapmamış oluyor :)

kaanpolat

Pelet kuma geçecekseniz bigcat i öneririm 10 numara çokta ucuz instagram dan baka bilirsiniz ben çok memnun kaldım

ferhat05

Biz natural bastet kullanıyoruz.

O markaları biliyorum ama bu bizim burda bi tık daha ucuza geliyor bir deneyeceğim bakalım nasil

Allizwell20

Ben de bigcat kullanıyorum ce çok memnunum tavsiye ederim 👍

damlayilmaz

Pelet koku yapıyor mu

ahsenyildiz

daha önce kullanmadım ama arkadaşım önermişti

Genel olarak yorumlar iyi kullandığım kum bitsin deneyip unutmazsam buraya yazarım :))