Kedim 7-8 Defa Öğürerek Kusuyormuş Gibi Yaptı?

Mustafanacar

Kedim Hırıltılı nefes alıyor(burnu tıkalı gibi) ve art arta kusma hareketleri yapıyor. Sebebi ne olabilir. (Biraz da halsiz.)

3 CEVAP

Hilaldemdem

Öğürmesi kendi kedimdede Bi ara olmuştu tüy yumağı kusmuştu

Ama halsizliğini falan neden bilmiyorum bence veterinere götürün

Eğer yalnızca öğürmesi olsaydı. Yediği bir ev yemeği midesini rahatsız etmiştir ya da yalanırken yuttuğu tüylerden kaynaklı olabilir gibi bi tahmin yapılabilirdi ama bu durumlar bir iki gün kedinizi takip edip kesinlikle bir veteriner hekime götürmenizi öneririm. Burun akıntısı vs de varsa bunlara birçok şey neden olmuş olabilir. Vakit kaybetmeden bir hekime gitmelisiniz

Eğer "yalnızca öğürmesi olsaydı" ***