Köpek Ulaması Nasıl Durdurulur?

sisisnm

Merhaba arkadaşlar bir rottweiler köpeğim var.. Ve gece gündüz demeden uluyor,şunuda söyleyeyim ezanda ulamıyor arkadaşlar.. Bahçede kalıyor ve kocaman bir klubesi var onu oynatıp enerjisini attırdıktan sonra klubesine koyuyoruz ve biz gidince ulamaya başlıyor,Birde bir sağlık problemi yok.. sonra gece 3,5 sabah 6,7 öğle 13:00 akşam 17:00 derken ulamaları bitmiyor.. Araştırdım biraz uladığında yanına gitmeyin dedi çoğu kişi gitmedim yanına ama nafile yine susmadı,etrafımızda apartmanlar var ve böyle giderse komşular şikayet etmeye başlayacak.. Bu konu hakkında bilgili olan biri yardımcı olabilirmi lütfenn.. Gece 3'ten beri uyanığım. Ulmasından dolayı.. Ve bu 2 aydır devam ediyor.. köpeğim neredeyse 4 aylık olmak üzere

4 CEVAP

Mustafanacar

Köpek Uluması Genellikle Hastalık, Gürültü, ya da ayrılık kaygısından kaynaklanır. Ezana tepki vermiyorsa, Hastalığı da yoksa demek ki sizi yanında istiyor. Daha fazla vakit geçirin.

Whitedog

merhaba, köpek arkadaş yetişkinse günde minimum 3 defa dışarı çıkararak, bu dışarı çıkmalarda koklayarak keşfetmesine izin vererek, köpek kankayı strese sokmayarak onun geceleri rahatça uyumasını sağlayabilirsiniz. günde 6 km yürüyüşle düzenli bir egzersiz programı oluşturursanız köpek arkadaş çok rahatlayacaktır, uluma ihtiyacı duymayacaktır.

Mehmetkr

Ailesinden erken mi ayrıldı?
Kaç aylıkken sahiplendiniz

Anonymus552223

Kopekten cok anlamam ama klubede baglı yasasam ben de ulurdum