Köpek Veya Kediye Çiğ Et Mi Verilmeli Pişmiş Mi?

Mustafanacar

Çiğ mi pişmiş mi?

3 CEVAP

Zeynepulku

Kuru mamanin yaninda vereceksiniz tabiki pişmiş olmalı.
Yok ben direk çiğ etle besleyecegim diyorsanız, çiğ beslenme raw&barf diyeti pismisten daha iyi.

Alperen07

Pişmiş verilmeli çiğ et parazit yapar ben balığı bile kılçıklarını ayıklayıp az suda yağsız tuzsuz 15 dk haşlayıp veriyorum haftada bir defa köpeklere de kemik haşlayıp suyu verilmeli diye biliyorum

Kediniz ya da köpeğiniz özellikle evde bakıyorsanız ve kuru mamayla besleniyorlarsa sürekli ev yemekleri verildiğinde olduğu gibi çiğ et verilirse de parazit yapar. Pişmiş vermelisiniz.