Açık Mama

bdurcak

açık mama ve paketli mama arasında ne fark var acaba biliyor musunu? petshopta sordum sadece ambalaj farkı olduğunu söyledi ama güvenemiyorum. sokakta beslediğim tosuncuklara mama yetişmiyor açıkçası denemek için açık mama almayı düşünüyorum

4 CEVAP

elifozzdemiir

acik mama bayat olabilir ya da baska bir mama koymus olabilirler

bdurcak

1kg aldım denemek için kokusu vardı yediler hatta ama sağlıksız bir şeyse almaya devam etmemek en iyisi

Mehmetkr

Açık mamanin tek farkı 15 kglik paket olması. Normalde bir mamanın 1 kgsu 10 TL ise 15 tane 1 kg 150 TL eder ama 15 kglik paket 100 TL civarına satılır. Petshop 15 kglik mamayı alır ve kilosunu 10 TL'den satarak 100 TL'ye aldığı mamayı 150 TL'ye satmış olur. Bayat olma ihtimali düşük çünku kuru mama açık dursa bile bir aydan uzun sürede bayatliyor zaten bir petsoptada 1 aydan fazla durmuyor

Alperen07

Ben güvendiğim petshoptan kg ile alıyorum kedime pro plan kullanıyorum gayet taze memnunum