Kedimi Kısırlaştırdım Ama Hala Eve Koku Bırakıyor

Yigitpune

Kedimi kısırlaştırdım ama hala eve çiş yapıyor sorunu ne olabilir

7 CEVAP

ferhat05

Bildiğim kadarıyla normal. Çünkü içinde kalan hormonlar var. Böbrek üstü bezinden çok az sperm salgılanabiliyor. Çişini yaptığı yeri arap sabunu veya sirkeyle silin. Belki alışkanlık edinmiştir.

Yigitpune

Tekrar alışkanlık nasıl kazandırabilirim

ferhat05

Sabırla beklemelisiniz. Çişini yaptığı yerleri temizleyin.

Yigitpune

Teşekkürler 🥰

Tengu

Kediniz kaç yaşındayken kısırlaştırdınız ve ilk kaç aylıkken kızgınlığa girdi

Tengu

Ayrıca kısırlaştıralı ne kadar oluyor bunlar önemli

Tengu

Eğer 2 yaş altıyken kısırlaştırdıysanız alışkanlık kalma ihitimali azdır
1-2 ay önce kısırlaştırdıysanız da normaldir ve ilerde düzelir kanındaki hormonlar tamamen geçmemiştir korkmayın öyle kalmaz