Covid Supheliyim Kedime Yaklasmiyorum Bulasir Mi

violetsmom

merhaba iki gun once yan yana oldugum yengem dun pozitif cikti ve su an biz de karantinadayiz 4 gun sonra test yaptiricaz dun aksamdan beri kedimle temas etmiyorum sevmiyorum cok yanasmiyorum ama yine de biz pozitif cikarsak ona gecme ihtimali var midir gecerse eger belirtileri nasil
olur acaba bilgisi olan birisi yardimci olabilir mi

3 CEVAP

Deniz00

Yani insandan kedilere geçebildiği haberlerini gördüm fakat kesin bulaşır bulaşmaz diyemem sizin yine de mesafeli olmanızda fayda var. Riske atmaya gerek yok.

ozgeoyagnc

Merhabalar bende insanlardan kedilere geçebileceğini biliyorum. Ama tam emin değilim. Geçmiş olsun.

mihriii

aşırı düşük bi ihtimal diye biliyorum ben bu zamana kadar sahibinden 2 tane ev kedisine geçtiğini duymuştum ama doğruluğunh bilmşyorum