Kedimin Maltından Yağ Tarzı Bir Şey Çıktı

ferhat05

Fotoğraftaki gibi sarı bir şey çıktı. Macunu iyice sallamam mı gerekiyordu anlamadım. Kediye tüpten vermeye çalışsaydım bütün yüzüne sıçrıcaktı bu.

4 CEVAP

Denizygt

Öyle düşünmeyin çalkalnıyor ☺️ O zaman mamasına sıkarak yedirmeyi deneyin olmadı marka değişikliği yapın

ferhat05

Vets plus maltı 100gr

Denizygt

Evet kullanmadan önce çalkalsmalısınız bende trixie nin macununu kullanıyorum oda yağlı olduğu için kullanmadan önce çalkalıyorum. Gimcatın maltlarında böyle birşeyle karşılaşmamıştım.

ferhat05

Çalakalanıcak bir şey de değil ki. Bildiğimiz macun. Bizimki yemedi de bunu. Normalde severek yiyordu.