Kedimin Öksürüğü Ve Hastalığı Bir Türlü Geçmiyor

Arkadaşlar merhaba. Kedim 4 aylık dişi. Belediye tarafından çok erken kısırlaştırılıp atılmış bir şekilde sahiplenmiştik. Hayvanın geldiğinden beri ciğerlerinde hırıltı vardı zaten. Nefes darlığıda varmış. Veterinere götürdüm. 5 gün antibiyotik tedavisi gördü. Düzelir gibi olmuştu. Yanında ek olarak vitaminler bağışıklık güçlendiriciler hepsini alıyor. Ama bir türlü kendini toparlayamadı garibim. Ne yapabilirim bilmiyorum acaba yattığı yerlere sıcak su torbasımı koysam ona bir zararı olur mu? Sıcağıda seviyor zaten. Yoğurt yumurta ek besin olarak ara ara veriyorum. Başka neler yapabilirim?

2 CEVAP

Denizygt

Vitamin kullanmalısınız bağışıklığını güçlendirmek için yani vetinize danışarak. Mama tercihiniz kaliteli olmalı içeriği iyi olmalı ve balık yağıda kullanın. Sıcak su torbasınıda yatağının altına koyabilirsiniz sıcağı seviyorsa

Balık yağı aklıma gelmemişti teşekkür ederim diğerlerinin hepsini kullanıyorum :)