Kedim Neden Kusuyor?

Kedim 5 dakika aralıklarla 2 kere köpüklü bir şekilde kustu. Sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

Mustafanacar

Kedilerde kusmanın sebepleri Bakteri enfeksiyonları Beslenme kaynaklı sebepler (Mama değişimi, gıda intoleransı)
Bağırsak veya midedeki yabancı maddeler (Oyuncak, tüy yumakları)
Bağırsak parazitleri
Akut böbrek yetmezliği
Akut karaciğer yetmezliği
Safra kesesi inflamasyonu
Pankreas rahatsızlıkları
Operasyon sonrası bulantı
Zehirli madde tüketimi
Viral enfeksiyon
İlaç yan etkisi

Leylaaamiy

Kötü haber vermek istemem elbette ama acilen veterinere götürmenizde fayda var. Benim kedimde köpük şeklinde kusmustu götürdüm serum tedavisine başlandı 1 hafta