16 Yasinda Kedim Var Erkek Ve Kısır İştahı Azaldı Bugünlerde. Tavsiye Edeceğiniz Bir Mama Var Mi

Muberrakaya

Veteriner vigorpet pasta (tamamlayici yem) ve phytoelite cleansing yea hap verdi.mama öneriniz var mı

13 CEVAP

Minikmuezza

Bu zamana kadar kedinize nasil bir bakim uyguladiniz?ornegin beslenme su duzenini aciklayabilirmisiniz.yasli kedi mamasi olan markalar var onlari kullanmayi deneyebilirsiniz

Muberrakaya

Cok teşekkürler.Kumunu 4 günde bir değiştim. Günde 4 kez suyunu değiştim. 15.5 yaşına kadar kovalamaca da dahil sürekli oyun oynayayım.hep birlikte yattık. aşırı sevgi gösterdim. Kuru mama Parolan sterilised sadece.konserve mama olarak gourmet ciğerci tavşanlı kullandım. Son 7 yıldır veterinere götürmedim aşılatmadim

Alperen07

Maşallah demeye geldim ◉‿◉

Muberrakaya

Hepinize çok teşekkür ediyorum harikasınız. 8 yıldır veterinere götüremiyordum .sizden aldığım tavsiye ile götürme cesaretini buldum o da teslim oldu hasta olduğu için.veteriner kan tahlili yaptı ve röntgen çekti.şükürler olsun sorun çıkmadı hepsi normal yaşına göre. Yemek yemediği için serum ve vitamin verdi damar yolundan. 3 gün tedavimiz sürecek. Sizlere hayra vesile olduğunuz için çok teşekkür ediyorum cok

sforselin

Aşılama işlemini birçok hekim belli bir yaştan sonra yapmıyor. Ancak veterinere götürmeyişiniz çok mantıklı olmamış bence. Belli bir yaşın üstündeki kedileri için düzenli check up yapılmalı. Tamamen yapılmasa da hekiminizin gerekli gördüğü testleri yaptırmaya çalışın bence. Bu yaşta iştahsızlığının sebebi farklı hastalıklar olabilir. Erken teşhis maddi manevi daha iyi olur sizin için. Geçmiş olsun

Anonymus944867

maşallah uzun ömürlü olsun

Siyammm

Mystic kullanabilirsiniz fiyat/performans olarak çok iyi
Maşallah

Tengu

Mystic in +7 veya +12 yaş serisi yok galiba. Yaşlı kedi mamaları hakkında bilgim yok ama maşallah demeye geldim
Bi de bu zamana kadar hangi mamayı kullandınız

BurcuAlexx

Hills'in yaşlı kedi maması var, belki onu deneyebilirsiniz. Allah sağlıklı uzun ömürler versin, maşallah ya.

baranertaga

Bence de bir veteriner ziyareti yapsanız iyi olur.

Cangema

Acaba evde mama vs bsy yaptınız mı Masallah kedinize nazar değmesin😊😊

Muberrakaya

Hayır hiç yapmadim hep hazır mama yedi Alllah razı olsun🙏

Muberrakaya

Teşekkür ederiz 😊