Kedimin Ağzında Böyle Bi Şey Var

mihriii

üst dişlerinde böyle bi şey var yemesinde falan sorun yok nedir acaba bi bilgisi olan var mı

4 CEVAP

ZehraBulutt

Ne varmış ben anlayamadım, ağzını biraz daha açarak ve yakın çekerseniz daha iyi anlaşılır.

SerraYanmaz

Dudağının siyahlığını mı diyorsunuz kedi siyah beyaz olduğu için normal dudak

Tengu

Damaktaki başlangıç çizgisinden bahsediyor olabilir üst dişlerin arkasındaki yuvarlaktan
Eğer öyle ise her kedide var merak etmeyin

mihriii

evet o üst dişlerinşn arkasındaki yuvarlağı diyordum sıkıntı yok o zaman teşekkür ederim hepinize