Kedi Tüy Bakımı Hk.

Elifnrcyln

Kedimin tüyü bu ara çok dökülmeye başladı zar zor tarıyorum taraktan kaçıyor ne yapabilirim önerisi olan var mı tüy toplama eldiveni edindim çok işe yarayan bir ürünmüş fakat bir türlü doğru düzgün kullanamıyorum izin vermiyor

1 CEVAP

gulatakan

Lezzetli bir ödül mamasiyla alistirin önce.o ödülünü yerken siz tarayın.taramak cidden çok azaltiyor dökülmeyi.onun dışında kaliteli mama kullanmak gerek.yine de etkili olmuyorsa vetoskin kullananlar oluyor.benim hiç ihtiyacım olmadı kullanmadım ama kullananlar oneriyor genelde.