Kuru Mamaya Yoğurt Karıştırmak

BurcuAlexx

Merhaba, sokakta baktığım yavru kedilerim yeni yeni kuru mamaya geçecekler. Ben onlara sıvı ödül mamasıyla veya yaş mamaya karıştırarak veriyordum. Ama kuru mamaya yoğurt karıştırarak da verebilir miyim? Beğenirler mi? Başka öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler💜

6 CEVAP

Mapple2

Benceee
Kuru Mamaya yeni, lezzetli bir boyut verecektir..

Hep kuru kuru nereye kadar :)

BurcuAlexx

@Mapple2 teşekkür ederiz💜 zaten daha küçük oldukları için kuru mamayı sade olarak vermiyorum. Biraz daha yumuşatarak veriyorum :)

Mehmetkr

Normalde kuru mama başka şeylerle karıştırılarak verilmemelidir ancak alışmaları için verebilirsiniz.

bihtercik

yoğurt yerine tavuk ya da et suyu ile ıslatıp verin bence

Mehmetkr

Kuru mamanın içine çekeceği ve kuru mamayı şişirecek tavuk suyu gibi sıvılar yerine yoğurt daha iyi olur tavuk suyunu ayrı bir kapta verirseniz de güzel olur tabi

BurcuAlexx

@Mehmetkr teşekkür ederim, normalde vermiyorum ancak şimdilik kuru mamaya alışmaları için yapıyorum.