Kedi Şampuanı

Pretty

Bu fotoğraftaki ürünü kullanan var mı? Varsa deneyimlerinizi paylaşırmısınız, yorumlarına baktım. Ama sizinde düşüncelerinizi merak ettim.

5 CEVAP

Pretty

Sizin dediğiniz bilgileri bende biliyorum. Sadece kedim çok kirlenince onu yıkamam gerek o yüzden sordum

Findikthecat

Şampuani kulllanan varmi diye sormus ? Hemen yikamayin yazmissiniz sahibinin burdaki herkesten daha cok dusunuyordur. Sorunun cevabina gelirsek = Ben bu sampuani kullanmadim ama bu siteye kedi sampuani yazinca boyle 250 ml lik bir urun cikiyor malt gibi markasini hatirlamiyorum biz onu kullaniyoruz oneririm.

ahsenyildiz

bence kedini yıkamamalısın çünkü onların buna ihtiyacı yok ve kedile yalandıkları için içinde zararlı veya kimyasal maddeler varsa onun için çok tehlikeli

aylinceyda

Kedinizin tüyleri çok kirli değilse(çamur, araba yağı vb. gibi) yıkamamalısınız. Kediler taraklı dil yapıları sayesinde kendilerini sizin yıkayacağınızdan daha iyi temizliyorlar. Kedinizi yıkamak onu strese sokabilir, travma yaratabilir ve deri sağlığını bozabilir.