Kedinin Gözünün Biri Diğerine Göre Daha Farklı

Ryhn17

Bahçeme gelen uzun süredir baktığım sokak kedisinin gözünün birinin rengi daha koyu ve gözünde arada bir beyaz tabaka çıkıyor hatta göz bebeği diğerine göre de daha büyük.

6 CEVAP

Mustafanacar

Veterinere götürün.

Leylikak

Buna benzer bir durum benim kedimde de oldu yakın zamanda. İlk çay yaptım baya geçti ve sonra dayanamadigim için veterinere gösterdim ilaç verdi . Şuan çok az kaldı. Büyük ihtimalle iltihap kapmıştır. Göz beyazı kızarmış durum da mı?

uveysuveys

ben de iltihap olabileceğini düşündüm ilk çay ile sterilize etmekte fayda var keşke vet görebilse ama durumunuz yoksa bir şey diyemeyeceğim, hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama belki belediye vetinin görmesi bir yarar sağlayabilir, şimdiden çok geçmiş olsun yavrucağa

Ryhn17

Kedi evcil değil sokak kedisi ve biraz agresif, gözüne ne olduğunu merak ediyorum veterinere götürmek için durumum da yok maalesef.

Tengu

Veterinere götüremiyorsanız terramycin göz merhemi alıp sürebilirsiniz
ayrıca günlük çay demiyle ya da papatya çayıyla silin iyi gelir

ferhat05

Böyle durumları yaşıyan arkadaşları görmüştüm. Ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Uzman veterinere danışılmalı ama durumunuz yoksa yapıcak bir şey yok. Belediye veterinerine de teslim etmem ben olsam. Sokak kedisi olunca da insan bir şey diyemiyor kendimden biliyorum. Sorumluluk almak zor.