Kitten Paste Vs Multivitamin

Anonymus944867

Kitten paste ile multivitaminin tam olarak farkı nedir içeriklerinden pek bir ayrım göremedim kitten paste çok daha pahalı oysa ki

8 CEVAP

nurrrgll

bende tam bilmiyorum ama kitten paste daha kalsiyum ağırlıklı oluyo
ben belki diğer vitaminler çok yoktur diye yanında bide multivitamin almıştım

damlayilmaz

Gimcat değil mi ? Ben de çok merak ediyorum. Umarım bilen biri çıkar

Sinemtnv

Vitamin minarel oranı farklı kitten paste extra kalsiyum içeriyor yavruların ihtiyacına yönelik veteriner hekim (kendisine çok güvenemediğim bir hekim) multivitamin erişkin kedilerede kullanıyoruz demişti

sforselin

Gimcat, katı gıdaya geçen yavru kedilerde multivitamin versiyonunu da kullanabilirsiniz demişti.
Bizimki ikisini de severek yedi. Bebekken kitten paste'i, kısırlaştırmadan sonra -5 buçuk aylıktan sonra- multivitamini vermeye başlamıştım ben.

Uzmo

Kitten pastede multivitaminden farkli olarak balik yagi, yumurta ve yumurta sarisi tozu, balik ve balik turevleri, et ve hayvan turevleri, algae var —> genel olarak bunlarin ozellikle kemik gelisimine faydasi acisindan iyi oldugunu dusunuyorum. Onun disinda kitten paste de olan her sey multivitaminde var benim anladigim. O acidan yavru buyurken kitten paste in daha faydali olabilecegini dusundugumden ben onu aldim cok severek de yiyor. Zaten asiri cabuk bitmiyor, iki gunde bir 6 cm e kadar verince.

Anonymus944867

evet gimcat. Aralarındaki farkı bilen arkadaşlar?

Anonymus944867

Evet birisi cevap verene kadar pes etmicem sksksk

Anonymus944867

biriniz yanıtlasa artık 90 kişiden 1 kişini bilgisi yok mu bu konuda