En Kaliteli Kedi Mama Markaları?

melisaakrer

En kaliteli kedi mama markaları hakkında bilgileriniz neler? ND ve Acana'yı biliyorum başka var mı?

8 CEVAP

Mehmetkr

İçerik olarak baktığımızda virbac, orijen, acana, ND, Brit iyi ve proplan RC kadar olmasa da popüler mamalardir.
Siz kedinize belli bir süre denetim ve eğer ki memnun kalırsanız o mama ile devam edin. Virbac britten daha iyi diye virbac kullanmak zorunda değilsiniz kedinize daha iyi geliyor ise onun ile devam edin.
Popüler olmasının avantaji da kedinizde mamadan dolayı bir rahatsızlık olursa mama yüzünden olduğunu anlamak daha kolay olurm

Mustafanacar

Purina Kaliteli mi???? What

Mustafanacar

Purinanın hiçbir mamasını almayın. Hayvanlar üzerinde İşkencelerle deney yapıyorlar. Mamaları da iyi değil.

ferhat05

Orijen, instinct var bildiğim.

Purina da kaliteli bir mama

Latahzen27

Proplan reflex bunlar iyi

alabalik32

Proplan

mishapamuk

Naturea güzel bir mama. Biraz ekonomik olarak Bozito güzel.