Çok Az İltihap Akan Kedi Gözüne Ne Yapmalıyım

Erenclk16

Merhabalar benim 9 aylık bir kesim var henüz 1 aylıkken göz iltihabı olmuş bir şekilde sahiplendim teramisin ve birkaç bitkisel ürünü karıştırarak elde ettiğim karışım sayesinde geçti fakat 1 aydır gözünden iltihap akmaya başladı ne yapmalıyım

2 CEVAP

aylinceyda

Veterinere götürmeniz daha iyi olacaktır yoksa ciddi sorunlar yaşayabilir. Veterinere götürme imkanınız yoksa eczaneden gentagut veya borik asit içeren göz damlaları alabilirsiniz. Sabah akşam uygulayabilirsiniz. 1 haftadan önce damlatmayı bırakmayın yoksa düzelmez. Yine de veterinere götürmeniz daha iyi sonuç verecektir. 1 ay çok uzun bir zaman.

alabalik32

Genta damla sorunlu göze günde 1 damla.