Kedim Yüksek Sesle Nefes Alıyor

sadece uyurkene oluyor mırlama falan değil. uyumaya başlayacağı an yüksek sesle nefes alıp veriyor bir süre bu normalmi? nefesinde bir sorun olabilirmi?

7 CEVAP

birde şunu eklemek isterim nefes alırkene karnıda şişip iniyor. bir yerden okuduğuma göre kediler nefes alırlarkene karınları şişip inmezmiş biraz garip geldi açıkcası kedimde bir sorun olabilirmi?

damlayilmaz

Hayır canım ilk defa duydum şişer tabi karnı benim kedimin de şişiyor

damlayilmaz

Hayır canım ilk defa duydum şişer tabi karnı benim kedimin de şişiyor

ketzleh

aynen benimkide böyle

Mapple2

Goooogle üzerinden o kadaar boş,dolu,yalan,yanlış bilgiler var ki hiç vurdum duymaz kişiler bile Evham sahibi olabilirler..
Size tavsiyem gözlemlerinizi ve destekleyici (video) ile bi Vet ziyareti yapmanız.

Mapple2

  • Kedilerin Solunum Sayısı ölçüm tekniğini arastirabilirsiniz ve deneyenilirsiniz.

Mustafanacar

Kedilerin karnı nefes alırken sişer ama mide bölgesinde Kıpırdama gibi bir şey oluyorsa solunum yolu enfeksiyonu na yakalanmıştır.