Ne Kadarda Bır Mama Değiştirilebilir?

Prense78

2 ayda veya ayda bir mama değişikliği yapmak sakıncalı mıdır?

5 CEVAP

Mustafanacar

Kediniz Hassas değilse Sıkıntı olmaz.

mishapamuk

Benim fikrim sık mama değişikliğinin iyi olmadığı yönünde..

Şöyleki büyük paket mama alıp (10 kg) onunla 4,5 5 ay devam edip ikinci aldığınızı aynı markanın farklı lezzetlisini tercih edebilirsiniz. daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Zeynepulku

3-4 ayda bir yapılabilir.

Littlecats

Bilmiyorum ama ben ayda bir mama değişikliği yapmak zorunda kalıyorum :(
Resmen lanetlenmiş gibi...
Tamam bu mamada kalayım diyorum ama olmuyor

aylinceyda

3-5 ayda bir değiştirmek en iyisi. Sürekli değiştirirseniz vücudu uyum sağlayamayacaktır. 5 aydan fazla bir mamayı kullanmakta sürekli aynı vitaminleri, besinleri almasına neden olacaktır.