İçerik

Littlecats

Merhaba az önce petlebide okuduğum bir soruda N&D mamaların içeriğinin değiştiğini yazmıştı birisi. Bu ne kadar doğru? Bilgisi olan var mı çünkü ben de kedime N&D kullanıyorum eğer gerçekten içeriği değiştiyse başka mamaya geçiş yapacağım. Aslında zaten N&D'den memnun kalmadım ve başka mamaya geçiş yapacaktım ama araştırırken TEKRAR N&D'nin en iyi mama olduğuna karar verdim ve değişim yapmayacaktım. Şimdi karşıma bu çıktı doğru mudur?

11 CEVAP

yokistead

Senin kafan karışmış bence. Sürekli Royal övüyorsun ama nd kullanıyorum diyorsun. Pet fooled da hayvan besleme uzmanları nd önermiyor yazıyorsun ama inatla nd vermek için uğraşıyorsun cidden çözemedim sizi. Burdakilere göre hareket edeceksen niye pet fooled da önermiyorlar diyorsun :) hadi dedin kendin niye nd veriyorsun :)

yokistead

:)))) çok komiksin ne diyeyim. Nd'nin içinde gerçek et var diye kullanıyorsan niye millete nd önermiyor uzmanlar diye yazıyorsun. Yormayın insanı ya valla okurken bunlar neyin kafasında diye düşünmekten yoruldum.

Littlecats

kesinlikle çok güncel

aylinceyda

Bahsettiğiniz soruya değişme olma ihtimali hakkında ben yanıt vermiştim. Aldığım son 2 paketin ambalajı ve içerik kısmı farklıydı. Başlığı açan kişide de aynıydı durum. Şimdi Farmina’ya mesaj attım, geri dönüş yaparlarsa sizi de bilgilendireyim.

aylinceyda

%28 kurutulmuş tavuk yerine %28 susuz tavuk proteini yazıyorsa mamanızda muhtemelen sizinkinin de içeriği yeni olandır.

Littlecats

Biz açık mama alıyoruz bu yüzden içindekileri okuyamıyorum tabii ki internetten baktım araştırdım eğer gerçekten %28 kurutulmuş tavuk yerine %28 susuz tavuk proteini yazıyorsa royal caninden bir farkı kalmadı ben önceden kedime rc. kullanıyordum fakat içinde hiç et olmadığı için bu mamaya geçmeye karar verdim yoksa rc. den memnunduk eğer gerçekten içeriği değiştiyse acilen mama değişikliği yapmam lazım. Peki bütün mamaların içeriği mi değişti?

aylinceyda

İçerik bakımından yine Royal Canın’dan daha güzel. Vitamin değerleri, taurin, et ve içerisindeki diğer gıdalar açısından. Mesajıma cevap bekliyorum, o zaman sizi bilgilendireceğim. Brit Care Hypo-allergenic serisinin içeriği de güzel. İçerikler gerçekten değiştiyse eğer o mamaya göz atabilirsiniz.

Littlecats

Teşekkürler.

Littlecats

Az önceki soruya yazdığım cevaba bakarsan anlarsın

aylinceyda

“Merhaba, ambalajlar yurtdışı tarafından güncellenmektedir, paketlerin en güncel halini görmek için sitemize bakabilirsiniz. Yeni paketler geldiğinde eski paketlerde hala piyasada olduğu için bu şekilde denk gelebiliyor.” ve susuz tavuk proteini hakkında “Yurt dışı kaynaklı çeviri hatası oluşmuş kusura bakmayın. İletiyoruz ilgili birimlere.” Farmina bu şekilde geri dönüş yaptı.

Littlecats

Evet uzmanlar önermiyor, yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum ama zaten uzmanlar kuru mamayı önermiyor?