Sizce Kedimin Cinsi Ne Olabilir

dogakaradag

merhabalar Suki’min cinsini kardeşimle tartışıyorduk o Norveç orman kedisi bu tüyleri uzun olacak diyor ben illa melez olucaksa Maine Coon melezidir diye düşünüyorum ama %10 falandır bence tüyleri uzun olmaz diye düşünüyorum. veterinere gittiğimizde vet büyüdüğünü görüp maine coona benzemiş burnu büyümüş bunun dedi :D 4-5 aylık şu an, siz ne düşünüyorsunuz?

11 CEVAP

sugartgecat

sarmandan baska bi sey göremedim ben..

damlayilmaz

Yok sarman yahu

Petlover34

Benimkine de veteriner maine coon yazmış karnesine, tekir deyip geçiyorum ne farkedecek ki cinsi ne olduğu. İlla birşeylere benzetme hastalığımız var :) norveç maine olunca kedi değer mi kazanıyor boşverin gitsin

Çok tatlış bir sarman :)

Bikedi

Minnos bir sarman

ahsenyildiz

sarman ila bir kedi kırması olmalı

ahsenyildiz

çok doğru

Misraardicli

bence Maine Coon ve sarman melezi çünkü kulaklarındaki tüy uzunlukları, burun ve ağız bölgesinin yapısı Maine Coonu kürkü sarman

dogakaradag

ben kendi ailemin ırkının kökeninin nereye dayandığını araştırıyorcasına merak ettim onun da nerelerden geldiğini :) hakkında ne kadar şey bilebilirsem bilmek istiyorum 🥺❤️

dogakaradag

ben de öyle düşünüyorum max %10 dur dedim de bi şeylere benzetiyolar hep

dogakaradag

isterse fare melezi olsun benim oğluşum bi şey fark etmez ama onun hakkında yeni bi şeyler öğrenmek istedim eğer varsa diye dkjwprmsl sarman olduğunu biliyorum zaten bence tüyleri uzamaz da ama vet kulakları tüylü burnu büyük diye bi şeylere benzetince sorayım dedim