Kedime Vurdum Yanlışlıkla

sugartgecat

ya elimi ısırmaya calısıyodu ben de televizyon izliyodum yan tarafımdaki kumandayı almak icin uzanırken elime atladı yapıstırmıs gibi oldum yanagına sonra gelmedi yanıma bi süre en son geldi kucagımda yattı ama cok az durdu normalde saatlerce uyurduk beraber benden sogusun istemiyorum keske dilini bilsem de yanlıslıkla oldugunu söylesem.. yas mama versem yarın sabah barısır mı

6 CEVAP

ketzleh

barısır :) çok sert vursaydın bence korkup kaçardı senden ama dikkatli olmaliyiz tabii

Buketbayraktar

Ben bazen evde yürürken koşup pat diye bacağıma çarpıyor Bi kaç kez de yatakta üstümde yattığı için yorganı çekerken dönerken attım çocuğu aşağı ama soğumaz hemen seviyorum alıp yanlışlıkla olduğunu anlıyordur:)

Pretty

Sadece biraz sizden korkmuştur. Çok üzerine gitmeyin yarın sabaha çooktan barışmış olur :)

Hızlı barışır yine de dikkat edin bu gibi durumlara

sugartgecat

barıstık arkaslar 🥳🥳🥳

ahsenyildiz

yerim sizi