Hafif Atlatan Var Mı ?

Cansupakize

Dişi kedisi olupta kızgınlıgı hafif atlatan var mı ?

3 CEVAP

TinaTina

Sokakta baktiklarimdan biri hafif atlattı, 8 aylıkken kızgınlığa girdi, ilk gün yemek verdiğimde yerinden kalkıp yemedi ama önüne koyunca yedi, sonraki günler daha da düzeldi. Ama özelikle akşamları biraz miyavlamasi oldu o kadar. Yani kızgınlığı hafif atlattı diyebiliriz

SerraYanmaz

İlk kızgınlığında çok az bağırmıştı ve 3 gün sürmüştü kışa denk gelmişti bı de ama haziran temmuz gibi 10 günlere çıktı bizimkinde

Cansupakize

Çok teşekkür ederim cevaplar içinde benimde bugün biraz arttı ama umarım sizinki gibi 3 gün sürer
Geçtikten sonra bu ayın sonunda kısırlastırmayı düşünüyorum ama ortalama ne zaman sonra tekrar kızgınlığa girdi kedileriniz