Kedim 5 Kez Köpük Kustu

ahsenyildiz

kedim 8 aylık british shorthair cinsi .Dün gece en az 4 kez kustu .Çok su içiyor ama mamasını yemiyor.Çok halsiz .kusması sarıya yakın ama beyaz.Annemle sabaha kadar uyuyamadık .Kusmadan önce iştahı açıktı ve neşeliydi sizce ne yapmalıyım

25 CEVAP

laydak622

İnanın bende öyleyim 4 gündür ben de onu öyle görünce yemek yiyemiyorum ağlıyorum keşke konuşsalar da anlayabilsek ne olduğunu

Yagmur1618

Kesinlikle veterinere götürmelisiniz. Belki kanında ki enfeksiyon vs. artmıştır. Hemen kan testi yaparlar ve gerekli tedavileri uygularlar. Çok geçmiş olsun.

ahsenyildiz

Teşekkürler hemen veterinere götürücem

ahsenyildiz

Peki başka ne olabilir

ahsenyildiz

Yine kustu ve bir kaç damla kan vardı

ahsenyildiz

Kedimede daha önce yabancı bir cisim yutmuş dediler 2 gün sonra midesini üşüttüğü oryaya çıktı

ahsenyildiz

Şu anda uyuyor hep halsiz

ahsenyildiz

Benim kedim kakasını da yapmıyordu bu durumda su içmesi çok önemli suyunu içmiyorsada şırıngayla şansınızı deneyin

ahsenyildiz

İnşallah iyileşir kuzucuk

ahsenyildiz

Çok korkuyorum peteyin altına girip uyuyor başka bir şey yapmıyor kedim daha önce çok kustu ama hiçi köpük kusmamıştı bu güne kadar

ahsenyildiz

aynen ya insan çok üzülüyo o kustuğunda bende ağlıyorum

ahsenyildiz

Aynen ya

laydak622

Merhaba aynı sorun 4 gün önce benim de başıma geldi ilk kusması yeşil sarı arasıydı sonra veterinere götürdüm parazit iğnesi yapıldı ateşi çıkmıştı ateş düşürücü yapıldı şikayetler devam etti o gün tam 5 kez kustu sabahtan geceye kadar ertesi gün götürdüm serum verdiler viral bir sorun çıkmadı bakteriyel olabilir dedi ya da yabancı cisim yutmuştur dedi bugün farklı bir kliniğe götürecem

laydak622

Aynı şekilde acıktı miyavlıyor arıyor yemeği ama yemek yiyemiyor su içiyor sadece kokluyor bakıyor yemiyor

laydak622

Ama şuan kusması durdu çok şükür halsizlik iştahsızlık var acilen veterinere götürün bence siz