Kedim İçin Hangi Maltı Kullanmalıyım

ahsenyildiz

Kedim için hangi malt markası mık ö nerirsiniz?

7 CEVAP

nurrrgll

gimcat malt
vets plus malt
beaphar malt
ben vets plus kullanıyorum petlebide gayet uygun içeriğide güzel :)

Cansupakize

Bende hep gimcat kullandım ama petlebiden vets plus malt aldım onu deneyeceğim

Gimcat kullandık biz hep kedim bayılıyor ona birde söyle bir şey fark ettik gimcat malt bittikten bir 10 gün sonra tüyleri çok dökülmeye başlamıştı tekrar alıp kullandığımızda yeniden eskisi gibi az dökülmeye parlak ve canlı durmaya başladı biz çok memnunuz :)

ahsenyildiz

teşekkürler kedimde kist belirtileri var dua edermisiniz

Uzmo

Gimcat kullaniyoruz cok seviyor.

Uzmo

Umarim kediniz en kisa zamanda iyi hissetmeye baslar

Tekirvenusi

Gim cat güzel ama daha uygun maliyetli istiyorsan vets plus da çok güzel