Mama Tavsiyesi

Littlecats

Merhaba yine mi diyeceksiniz evet yine :D ben şu ana kadar kedime N&D kitten kullanıyordum fakat sanırım mamanın içeriği değişmiş. Artık içinde hiç et yok. O yüzden mama değişikliği yapacağım. Fakat zaten çok kısa bir süre önce Royal Canin'den N&D'ye geçiş yaptım sık sık mama değiştirmek kediye zarar verir mi? Kademeli geçiş yapıyorum. Şimdi asıl soruma geldik:
Kullandığınız ve memnun kaldığınız içeriği iyi olan mama var mı? Acana ve Orijen dışında çünkü maalesef onları alabilecek bütçemiz yok.

7 CEVAP

Littlecats

bende onu anlamaya çalışıyorum

Littlecats

missAybuke

Fitmin olabilir fiyatı da orta halli.

Littlecats

teşekkürler

Zeynepulku

Fitmin, brit care. açık mama aldığınız soylemistiniz bence açık mama almayın içinde gerçekten nd RC mi var bilemezsiniz bayat mi taze mi bilemezsiniz.
Bende nd kullaniyordum 2 ay önce aldığım paket normaldi. Nd'nin içerik değisimi olduğunu söylemişlerdi ama boyle bir değişim beklemiyordum inşallah doğru değildir. Farmina'ya mesaj attım bekliyorum :/

Littlecats

teşekkürler ama söyledikleri doğru mu nerden bilicez?
çok cahilce bir soru oldu ama gerçekten merak ediyorum :(

ND mamanın içinde hiç et yok mu? Ne zaman değişmiş içeriği acaba emin misiniz bu konuda? Böyle üst segment bir mamada bu kadar ciddi bir içerik değişimine gidileceğini zannetmiyorum.