Nd Mamalarının İçeriği Mi Değişti?

nurrrgll

Nd mamalarının içeriği değişti diye yazanlar var lütfen bu konuda bilgisi olanlar aydınlatabilirlermi beni 1.5 kglık mamamız daha bitmeden yeni mama sipariş etmiştim eger doğruysa iptal edicem

7 CEVAP

nurrrgll

bendeki mamada susuz tavuk %28 yazıyor

Zeynepulku

Kurutulmuş tavuk eti yerine, susuz tavuk proteini gelmiş. Ama içinde hala taze et var bir an korktum tamamen kurutulmuş tavuk proteini var diye. Hala bir çok mamaya gore iyi ama keşke bu değişimden sonra fiyatları biraz azaltsalar. :/

Zeynepulku

Sizinkide yeni içerikli olan eğer bundan memnunsaniz devam edebilirsiniz bence.

yokistead

Ben bıktım bu mama sendromundan :( neye iyi bu ohh desem birşey çıkıyor. Hadi tekrar mama araştır.

Zeynepulku

Bir başlığın altında farmina cevabini yazmislar çeviri hatası demişler. Emin değilim ama.

yokistead

Tavuklu mamada mı bu değişim? Kuzu etli, geyikli ve bıldırcında da mı aynı değişim söz konusu bilen var mı?

nurrrgll

https://www.pawdiet.com/reviews/farmina-nd-prime-chicken-and-pomegranate-recipe-for-kittens-dry-cat-food/
biri bu siteyi önermiş bu siteye göre nd hala diğerlerine göre cok iyi bi marka