Temizlenme

HHaticeeee

15 dk önce kakasını yaptı ve poposunu halıya sürte sürte gitti ve hala poposunu temizlemedi

10 CEVAP

Alperen07

Kaç aylık kediniz

aylinceyda

Yapmakta zorlanıyor olabilir mi? Kakası çok sertse kabız olabilir.

Cansupakize

Kediler gün içerisinde sonradan temizliyor diye biliyorum benim kedim de çıktıktan birwz zaman geçiyor sonra yalıyor kendini

HHaticeeee

Ama tuvaletten çıkar öıkmaz halıya sürttü poposunu

aylinceyda

İnternette bu konu hakkında soru soranlar olmuş, cevaplarına bakabilirsiniz.
https://www.petaddress.com.tr/avada_faq/popolarini-neden-yere-surter/

HHaticeeee

Dün parazit aşılarını yaptırmak için veterinere gitmiştik veteriner hekimimizde genel muayne yapmıştı ve herhangi bir sorun olmadığını söyledi ben şimdi biraz nemli bezle temizledim ve sonra kendi temizlemeye başladı

HHaticeeee

3,5 yaşında

HHaticeeee

Kakası sert değil hatta öncekilere göre bira daha yumuşak ama ishal gibide değil. Nemli peçeteyle temizlemeye çalıştık ama izin vermedi

Alperen07

Bizimki de 1,5 yaşında tuvaletten çıkınca koridorda deli gibi koşturuyor bir süre sonra bir kenara çekip kendini temizlerken her yerini temizliyor halıya poposunu sürmesi de tuhaf bu kedilerin bazı hareketleri zaten enteresan

ahsenyildiz

tuvalet eğitimi var mı