Kedileriniz Günde Kaç Saat Uyuyor

DoraFiko

2 kedim var biri 7aylık diğeri 5aylık. Bu aralar normalden çok uyuyorlar. Uyandıklarında kudurup yemek yiyip geri uyuyorlar. Gece benimle 12de uyuyorlar. 6.30tan 8e kadar tepinip öğlene kadar uyuyup 1 saat ayakta kalıp akşam 5-6ya kadar uyuyup uyanıyor biraz daha oynayıp yemek yiyip geri uyuyorlar ama derin uyku top patlasa kalkmıyorlar. Sonra 10da kalkıp 12de birlikte yatıyoruz. Bana çok geliyor ama normal mi acaba. Totalde 6 7 saat uyanıklar maximum. Normalde daha çok uyanık kalıp koştururlardı ikiside

6 CEVAP

DoraFiko

Çok teşekkürler, bu ara çok uyuyorlar diye endişelendim biraz ama normal sanırım. İştahları keyiflerinde yerinde. Sevgiler hepinize ♡

aylinceyda

Kediler ortalama 12-16 saat uyurlar. Kış gelmesiyle beraber bu süre artıyor. Farklı bir sorun gözlemlemediyseniz normaldir. Benim ufaklık genelde uyku saatini bize göre ayarlıyor, büyük olanda mama düşünmekten pek uyumaz :D

Zeynepulku

Benim kedimde aynen dediğimiz gibi uyuyor. Resmen benim Kedimi tarif etmissiniz 😄

Mustafanacar

Ortalama 16 saat

elifozzdemiir

normal arada bazen cok uyuduklari donem oluyor bazen kedim sadece 6-7 saat uyuyor bazen 15 saati buluyor su siralar cok uyuyor mesela gecen hafta da cok az uyuyordu

ZehraBulutt

Çok saat :) 15-16 vardır herhalde.