Fitmin Veya İnstinct

Tengu

Anket

Fitmin
(10 oy)
Instinct
(4 oy)
Toplam (14 oy)

Nd kullanmaya ara vermiştik bu ay tekrar başladık ama yeni üretimlerde sıkıntı olduğunu söyleyenlerin sayısı çok fazla o yüzden bu ay nd sipariş etmek istemiyorum. Zaten denemek istediğim iki mama vardı sizce hangisini alayım

4 CEVAP

NURSENA123

kesinlikle fitmin kimileri için sorun olabiliyor haberiniz olsun %4 domuz karaciğeri var ama hayvanlara haram değil

ecekirdekci

P e t c a n l a r sitesinde var fakat sipariş vermeden son tüketim tarihini sorun isterseniz. Bana tarihi yakın ürün göndermişlerdi. T r e n d y o l'da da olabilir.

Tengu

Fitminde mi karar kıldık şimdi

Tengu

Ama zonda fitminin somonlusu şu anda mevcut değilmiş hangi siteden almalıyım kademeli geçiş yapacağım için erken almam lazım