Allday Pharmacy All-Malt

Busebakis

Arkadaşlar merhaba ben petshoptan başlıkta adı geçen malti almıştım kedime daha ilk sahiplendigimizde kedimiz bunu başta yemedi sonra burdan yaptığım siparişte vetplus in multivitamini hediye geldi onu severek yedi küçük boyunu bitirdik içinde malt var diye ayrıca malt vermedim o bitince bunu tekrar denedim severek yemeye başladı. Aynısının veteriner kliniginde de satıldığını gördüm ama veterinerler de her zaman her şeyin en iyisini önermiyor takdir edersiniz ki, bunu kullanıp memnun kalan var mı? Kutusunu atmışım ne yazık ki üzerinde de icerigine dair bir şey yazmıyor sadece oranları yazıyor.

1 CEVAP

Busebakis

İnternetten kendi sitesine falan da baktım ama içeriğe dair hiçbir bilgi yok şeker içeriyor mu içermiyor mu ya da zararlı yağlar var mı yok mu gibi o yüzden sormak istedim bu arada belki daha önceden kullanan olmuştur diye