Acil! Yavru Kedi Kusması

Sinemtnv

Yeni sahiplendiğim 4,5 aylık kedim kustu oturduğum yerde açık veteriner yok hepsini aradım hiç birine ulaşamadım. 3 gün öncede kusmuştu ama onda tüy vardı bunda hiç tüy yok. 5 gün önce ilk kuduz aşını yaptırdım. Kustuktan sonra hafif titreme yaşadı ama şuan iyi oyun oynamak istiyor.

9 CEVAP

Misraardicli

mama kusmuş büyük ihtimal çok fazla mama yemiş sonra da çıkartmış korkulacak durum yok . et değil kustuğu

sugartgecat

mamaları bütün yutmus cignemedigi icin sindirememis olabilir

Misraardicli

proplan yavru kedi maması mı veriyorsun ?

Sinemtnv

Teşekkür ederim cevaplar için

Sinemtnv

Not: babam 4 günlük buzluktaki etten vermiş 3 parça küçük. Sokak kedisi olduğu için kaldırır sanmış bünyesi yardım eden biri varsa çok sevinirim panikten ölücem

Sinemtnv

Nd kitten kullanıyorum maması taze daha yeni açtım paketi

Misraardicli

sorun değil dediğim gibi sadece şeklini proplana benzettiğim için sordum fazla yemiş çiğnemeden korkulucak bir şey değil .

ahsenyildiz

mamasını değiştirirseniz iyi olabilir

ahsenyildiz

ama korkulacak hiç bir şey yok benim kedimdede sıklıkla olyor