Aynı Anda 2 Kuru Mama Kullanmak

sugartgecat

kedim proplan sevmiyo ama tüylerine cok iyi geliyo tabaga sevdigi kuru mamayla karıstırıp koyunca digerinin kokusunun hatrına onu da yiyo böyle yapsam sorun olur mu sevdigi mama kaliteli bi mama degil o yüzden böyle yapmak istiyorum

4 CEVAP

Busebakis

Bizim kız da eve ilk geldiğinde aldığımız mamayı beğenmemişti ve onu yedirebilmek için başka bı mamayı denemek için almıştık ben kademeli olarak diğer mamaya alıştırmayı düşünürken annem bilmeden iki mamayı aynı saklama kabına koymuştu ve bir kaç hafta bu şekilde beslendi açıkçası bir sıkıntısını görmedim ancak benimde aklıma takılmıştı bu durum ve burda sormuştum ancak burada cevaplarını takdir ettiğim bir üye kuru mamaların midede belirli sindirim periyodları olduğunu ve sindirim sistemine iyi gelmeyebileceğini söyledi ben de o mamayı sonra sokaktaki minnoslara verip kedime yenisini aldım. Tek bir mamada kalmak sanırım daha sağlıklı sonrasında bizimkinin tüy dökümü azaldı ve daha parlak bir hale geldi.

zibityus

olmaz bence

sugartgecat

inatlascaz o zaman bizim kızla mecbur:(

ahsenyildiz

kademeli şekilde kaliteli mamaya geçirebilirsin