Proplan Kisir İyi Mi?

naininna

kedimi kisirlastirdiktan beri ksiir mamasi veriyorum ama royal canin kısıri sevmiyor. proplan kisiri sever mi?

6 CEVAP

feyzanurkrb

Selam eğer kediniz mama değiştirince mamayı yemez diye endişeleniyorsanız güvenilir bir yerden biraz açık mama alıp deneyebilirsiniz eğer severse alıp kullanırsınız

ferhat05

Numune mama da talep edebilirsiniz ama uzun sürebilir geri dönüşleri. Biz felicia'nın kısır kedi mamasının numuseni istedik, 100 gr gönderdiler istediğimiz her çeşitten. 7 Aralıkta istedik bugün 11 Aralık'ta teslim aldık.

bdurcak

numune mamayı nerden alıyorsunuz acaba burdan sormak da garip ama.

ferhat05

Numunesini istediğiniz markaya mail atmalısınız. Ben N&D ve Felicia'ya mail attım ve geri dönüş aldım kısa süre içinde. Ama N&D numune göndermiyormuş depo taşıdıkları için.

NURSENA123

ben proplandan ziyade üstüne az bir şey ekleyip nd alırdım

ka06

Baharatli ve tuzlu sağlıklı değil. nd öneririm fiyatları ayni ama içeriği temiz