Bu Durumlarda İç Parazit Hapı Tekrarlanmalı Mıdır?

feyzanurkrb

Anneme verme dememe rağmen kedime çiğ balık vermiş tezgahın başında sürekli miyavladığı için annem acımış ve vermiş :(
Bu durumda iç parazit hapı tekrarlanmalı mıdır? Ve de en son iç parazit hapı içtikten 2-3 sonra kusmuştu bu durumda da iç parazit hapı tekrarlanmalı mıdır? Veteriner kusması normaldir dedi ama emin olamadım (Not: en son 1 ay önce iç parazit hapı verilmişti)

1 CEVAP

Mehmetkr

Bir taneden bişey olmaz bence tekrar etmenize gerek yok. Benim köpeğim de iç parazit hapı içtikten bir süre sonra öğürüyor