Mama Tavsiyesi

ilkim2410

1 kilosu 30 TL civarında olacak uygun fiyatlı ve sağlıklı önerebileceğiniz mama varmı?

10 CEVAP

Mustafanacar

Bonacibo içeriği Felicia, prochoice ile aynı ve daha ucuz 1 kg =16 TL

Mehmetkr

Kilogram olarak alırsanız 1 kgsu 30 TL'ye gelen mamayı 10 kg olarak alıp kilogram fiyatini 20 25 TL civarına düşürebilirsiniz. Kilogram başına 5 TL tasarruf ettiğinizi sayarsak 10 kglik mama alarak 50 TL tasarruf edersiniz. Siz 10 kg alıp kilosu 30 TL olan mama istiyorsunuz yoksa direk 1 kilogramlık paketi 30 TL olan mama mi istiyorsunuz

ilkim2410

1 kg 30-40 arası olursa daha iyi olur

ahsenyildiz

açık mama olabilir

Mehmetkr

Brit 1 kg 40 TL

ferhat05

Prochoice, felicia olabilir.

ilkim2410

zaten kendi kedime istemiyorum. Bu yüzden fiyatı uygun olsun istemiştim. Teşekkürler herkese.

ilkim2410

zaten kendi kedime istemiyorum. Bu yüzden fiyatı uygun olsun istemiştim. Teşekkürler herkese.

ilkim2410

zaten kendi kedime istemiyorum. Bu yüzden fiyatı uygun olsun istemiştim. Teşekkürler herkese.

NURSENA123

mystic pawpaw veya prochoice bunları seviyorum içeriği iyi ama vitamin takviyesi yapmalısın hele ki mystic veya paw paw da