İshali Geçiren Bitkisel Çözüm Önerir Misiniz?

Seyma6390

Kedimi şimdilik veteriner'e götürmeye gerek duymuyorum biraz daha gözlemleyeceğim çünkü iştahı yerinde, hareketli, enerjisi iyi ters giden bir şey yok sadece iki gündür ishal. Bitkisel bir şey var mı önerebileceğiniz ya da şurup vs.?

4 CEVAP

Bikedi

Bitkisel bisey bilmiyorum ama pirinc patates ve tavugu beraber haslayip ezip verirseniz iyi geliyor. Belki de mama degistirmeniz gerekiyordur.

Seyma6390

İç paraziti üç ay önce oldu. Dışkısında parazit yok.

Seyma6390

Teşekkür ederim :)

sforselin

3 ay önce olduysa yenisinin vakti gelmiş zaten. Bizim de dışkıda görünmemesine rağmen parazitimiz çıkmıştı. İshal ihmale gelmez bakın. Sıvı kaybı vücudu kötü etkiler.