Kedim Sürekli Hapşırıyor

gamzee35

Arkadaşlar merhaba, 2 gündür kedim de hapşırık var. Sürekli boğazı kuruyor gibi yalanıyor. Yemesi içmesinde sıkıntı yok ama bi halsizliği de var belirgin şekilde sürekli uyuyor. Size de oldu mu böyle durum ? Ne yapılması gerekiyor sizce ?

2 CEVAP

baranertaga

Veterinere götürün burada uzaktan kimse yardımcı olamaz

Halsizlik ve sürekli uyku hali kedilerde herhangi bir hastalığın habercisi olabilir. Kesin değil tabii ki, olmayabilir de. Ancak veteriner kontrolü şart. Eviniz soğuksa sadece üşütmüş de olabilir.