Sokak Kedileri İçin Jungle Mama?

esrabrasta

sizce nasıl içeriği? %34 protein yeterli mi? başka tavsiye var mı?

5 CEVAP

golsahyildirim

İçeriği iyi değil, Econature veya Trendline olabilir sokaktaki dostlarımız için👍🏻

Mehmetkr

Econature,dr.sacchi hemen hemen aynı fiyatta ve daha iyi mamalar bunlar sokak kedisi özellikle bu soğuk zamanlarda ne yeseler kâr ama ne kadar iyi mama yerseler o kadar iyi olur tabi

NURSENA123

bence sokaktaki canlar için micho ben bunun içeriğini seviyorum

İçeriğine baktığımda pek iyi olarak görmemiştim.

esrabrasta

bilemedim bir nd değil tabii ama fiyat performans olarak çok kötü gelmedi bana:(