Kedim Kaka Kokuyor

betultekin02

Merhaba, kedimin kakasinin kokmasını anlıyorum sonuçta kaka bu kokacak ama kedim kakasini yaptıktan sonra kendisi de çok kokuyor. Poposu falan da değil bildiğin kaka yaptıktan sonra odaya gelince yanına yaklaşmak istemiyorum. Odayı da kokutuyor. Daha önce N&D kullanırken bu kadar olmuyordu ama o zaman daha küçüktü. Büyüyunce mi ağırlaştı kokusu yoksa virbac'ın tedavi mamasını kullandıktan sonra mı böyle oldu emin degilim. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

4 CEVAP

Salihaylmz

Kakasina basmadigina emin misiniz acaba? Pati aralarına falan da bakin tirnak diplerine. Kakasini kapatirken belki pati diplerine bulasiyordur

alabalik32

Bizimki de beni severken bazen ters dönüyor neredeyse poposunu ağzıma sokacak. Tertemiz kuzum yaa :))

Mehmetkr

Virbac genellikle tedavi amaçlı kullanılan içinde her şeyi barındıran bir mama eğer ki virbaca geçmeden önce yok ise büyük ihtimalle mamadandir

betultekin02

Evet, kumuna kakasini yaprken ızledim. Hiç bi yere basmasa bile kokarca gibi geziyor :D