Kanatıyor

Arkadaşlar Allah aşkına bana bi yardım edin aklımı yitirmek üzereyim neredeyse. Kedimin bıyıklarının hemen yanında sürekli patisini yalayıp oraya sürtüyor(kedisi olanlar bilir bu hareketi🤪) ve asla iyileşmiyor yara yaptığı yer sürekli kanatıyor sabaha kabuk bağlamış oluyo tekrar gün içinde yeniden defalarca yalanıyor. Kulaklarını, gözleriyle kulaklarının arkasındaki yeri temizlenmekten yara yapıyor. Artık kedimin temizlik hastası olduğunu düşünücem.. Ne yapmam gerekiyooor gerçekten aklım almıyor. Son çare veterinere götüreceğim yoksa.

4 CEVAP

Ayben02

Mantar olabilir uyuz olabilir ya da aşırı yalanmanin herhangi bir hastalık belirtisi olabileceğini duymuştum ama yine en iyisini tabiki hekimler bilir mesaj atıp sorun gerkeirse goturursunuz

Zeynepulku

Evde Elizabeth yapın benim kedimde alerji geçiriyor kasinmamasi için Elizabeth taktim. Evde nasıl yapıldığına interntte bulabilirsiniz

Ptesi günü götürücem gerçekten son 5-6 gündür böyle. Bundan önce kızgınlığa girdi bi yerlere sürtündüğü için de yara yaptı ve sonra kaşındı böyle 🥺

Aysen61

Benim kedimde yalana yalana kanatıyordu özellikle ayak kulak gibi yerleri sonralarda ise ayaklarını ısırmaya başladı açık yara oluştu hemen vete götürdük mantarmış meğer tedavi ettik kurtuldu şükürler olsun erkenden tedavi edilmezse tüm vucudu sarabiliyo malesef